Торгівля кормами для тварин як бізнес-ідея для стартапу

Мета нашої компанії – пропозиція широкого асортименту товарів та послуг при постійно високій якості обслуговування..
Зараз на просторах інтернету, незв'язаних з зообізнесом, можна зустріти схвальні відгуки про стартапи, які розглядають продаж кормів для тварин. Основний посил - це зручний бізнес для починаючого підприємця.
Що потрібно враховувати? Що не лежить на поверхні?

1. Асортимент ні в якому разі не повинен зациклюватися на кормах для котів і собак, птахів, гризунів, декоративних риб і рептилій. Корми для тварин - це лише привід регулярно спілкуватися зі своїми постійними клієнтами, задовольняти їхні потреби і піклуватися про розвиток культури споживання всього асортименту товарів для тварин. Націнка на корми, навіть при дотриманні рекомендованих постачальниками цін усіма операторами ринку, не дозволить вам гідно утримувати магазин, так як прибуток невеликий.

2. Прибутковими категоріями товарів, на які варто звертати увагу при формуванні асортименту, є:
а) аксесуари та іграшки;
б) ліки та профілактичні засоби від найпоширеніших хвороб домашніх тварин;
в) різноманітні ласощі;
г) засоби по догляду;
д) меблі і переноски для тварин;
е) одяг для тварин.

3. Ще один момент - це формування команди. Навчання персоналу - це один з головних стимулів розвитку бізнесу. Не обов'язково намагатися отримати/переманити досвідченого співробітника. Достатньо взяти розуміючих і людей, що бажають розвиватися. Безумовно, з відповідним досвідом у продажі товарів для тварин. Бажано, щоб закінчили зоологічні або ветеринарні факультети. А при торгівлі вет. препаратами ветеринар - це обов'язкова умова для відкриття зооточки.
4. Сезонність в торгівлі товарами для домашніх тварин - це один із стимулів вчасно переглядати асортимент магазину.

5. Не потрібно гнатися за широтою лінійок, представлених в асортименті. Робіть акцент на широту категорій товарів для тварин, які ви пропонуєте покупцеві. Найчастіше досить трьох асортиментних аналогів (в економ, медіум і преміум сегменті) для успішного покриття абсолютно всіх запитів клієнтів.

6. Вибір приміщення - один з важливих аспектів даного стартапу. Для спальних районів міста - це магазин до 50 квадратних метрів в місцевому торговому центрі, біля стихійного або стаціонарного ринку, на цокольному поверсі великого житлового комплексу, або магазин, що розташований біля ветеринарної клініки. В останньому варіанті непогано б провести з ними лояльні переговори про можливу співпрацю.

7. І, в завершенні. Ще раз перерахуємо основні статті витрат, які повинні бути сформовані при прорахунку бюджету на відкриття зоомагазину:
а) оренда приміщення плюс комунальні платежі/інтернет і так далі;
б) виготовлення рекламної вивіски, ремонт приміщення;
в) торгове обладнання, касовий апарат/комп'ютер;
г) обсяг товару для первинного заповнення магазину;
д) оборотні кошти (для рекламної компанії, заробітної плати персоналу, отриманні дозвільних документів на торгівлю і так далі);

Всім вдалих стартапів і швидкого прибутку! Вибирайте надійних постачальників. Мета нашої компанії - пропозиція широкого асортименту товарів і послуг при постійно високій якості обслуговування, а це - запорука і вашого успіху також.
Повернутися до списку