Продаж риб і рослин

Мета нашої компанії – пропозиція широкого асортименту товарів та послуг при постійно високій якості обслуговування..

Дана стаття - це не лише путівник по створенню красивої і правильної атмосфери в зоомагазині, а й наочна інструкція по «вдалій» розстановці різної продукції в сфері акваріумістики з метою вигідно надати свій товар на полицях.

Верхні яруси займають великі або рідкісні риби. Їх видно з будь-якого місця, запитують їх рідше, тому стрибати з сачком на драбину доводиться не так часто. Середні яруси займає найпопулярніша і найбільш затребувана риба або рослини. На цьому рівні їх ловити зручніше, потьоки на передній стінці акваріума стираються легше і швидше. Нижні яруси віддають земноводним, іноді просто заповнюють мангровим корінням на полицях або кольоровим грунтом.

Підбір асортименту риб для продажу дуже залежить від симпатій самого продавця: завжди краще продається те, що любиш сам і про що розповідаєш зі щирим інтересом. Але за будь-якого набору риб у продажу, незалежно від ступеня естетичного оформлення акваріумів у стійці, перше, на що звертає увагу покупець - доглянутість і чистота акваріумних банок, відсутність висохлих крапель води на передній стінці, або, ще краще, візуальний рівень води в акваріумі від випаровування і залишків солей. Це дрібниці, які одразу створюють враження про рівень магазину.

Не секрет, що часто в стійках для продажу риб використовуються технічні сучасні напрацювання: для фільтрації встановлюються компактні безшумні фільтри, для освітлення використовуються спеціальні лампи. Таким чином риба візуально сприймається більш яскравою, але є ще один позитивний момент - під час перебування в магазині її здоров'я не піддається ризику і при переселенні до нового власника їй не потрібен тривалий карантин.

Доцільно поєднувати продаж риб з рекламою декоративних елементів – грунту, кераміки, різних зірочок і фігурок, - так потенційний покупець більше звертає на них увагу.

Повернутися до списку