Мета нашої компанії – пропозиція широкого асортименту товарів та послуг при постійно високій якості обслуговування..

Зазвичай у будь-якому гарному зоомагазині це місце постійної тусовки малюків і підлітків. Якщо навколо стійки з тваринами довго стоять діти, а сусідські мами на прогулянці обов'язково заводять дитину в магазин, - значить експозиція тварин організована на високому рівні.

Зазвичай (це також європейська практика) стійки виготовляються загальні для птахів і гризунів, відрізняється тільки їх посадка. Верхні яруси займають птахи: внизу їм буде вкрай некомфортно, бо це суперечить їх фізіології. Годівниці для птахів розташовуються на бокових стінках: так на підлозі біля стійки буде менше відходів зернового корму. У клітках для птахів обов'язково повинен бути піддон, інакше щоденне прибирання кліток перетвориться в полювання на вилетівших пташок. Піддон не просто прибирається, обов'язково миється і при цьому потрібно не забувати мити годівниці і поїлки.

Важливий момент: при утриманні в експозиції птахи годуються строго тим кормом, який для них призначений, а не усередненою зерновою сумішшю. Інакше схуднення і кишкових розладів не уникнути. Окреме питання - наявність в клітках іграшок. Нудьгуючий папуга може нерозумно тьохкати весь день, а може заглядати в дзеркало, купатися або перекидатися на драбині чи в кільці. Зрештою, це і визначить думку покупця, чи потрібна йому така птиця в будинку.

Лідери продажів серед птахів: хвилясті папуги, зеброві і рисові амадини, нерозлучники, корали, розеоли, ожерелові папуги. Це масові птахи, але наявність у продажу рідкісних видів амадин (срібнодзьобові, червоногорлі, гульдові), а також середніх птахів (діамантових горлиць, наприклад) значно підвищує авторитет пташиного відділу.

Окремої уваги заслуговують великі папуги - амазони, жако, какаду, ари. У зв'язку з пташиним грипом їх надходження в Україну різко скоротилося, але аж ніяк не повністю. Свідченням того, що птах нормальним чином ввезений в Україну, є ветеринарний сертифікат (Форма № 1) і при необхідності імпортер надає дозвіл СИТЕЗУ (це аналог нашої Червоної книги в світовому масштабі). Нелегально ввезений птах має один, але істотний недолік - дуже часта загибель протягом 1-3 місяців. Патологоанатоми виявляють в таких випадках збільшення та зміни в печінці, що говорить про ймовірне застосування спеціальних препаратів, щоб тихо перетнути кордон.

Великі птахи, як правило, поміщаються в окремих клітках. Досвід з практики: якщо серед продавців є справжній любитель папуг, нехай візьме птаха під свою опіку. Як правило, в 80% випадків птах через 1-2 місяці починає говорити.

Повернутися до списку