Продаж гризунів. Дрібні і великі гризуни

Мета нашої компанії – пропозиція широкого асортименту товарів та послуг при постійно високій якості обслуговування..

Нижній, слідом за пташиними клітками, ярус - скляні тераріуми з найдрібнішими гризунами - різними видами хом'яків і мишей. По висоті це якраз рівень очей дітей від 3-х до 6-7 років.

Якщо скляні тераріуми чисті, зі свіжою підстилкою, забезпечені різними іграшками - від коліс до драбинок і керамічних лабіринтів, - циркові виступи гризунового дріб'язку на цілий день глядачам забезпечені, а магазин стає улюбленим місцем відвідування мам з дітьми. Це ваші потенційні покупці і навіть фанати.

Дуже важливо при цьому правильно інформувати батьків про тварин в процесі покупки гризунів. Не можна приховувати, що найбільш мальовничий хом'ячок - джунгарський, - дуже любить кусатися, і для маленької дитини він не годиться. Краще запропонувати мишку-дегу або інший вид миші.

Дрібні гризуни представлені різними варіаціями сирійських і джунгарських хом'яків, японськими мишами (ще їх називають за забарвлення Далматинськими), голчаними мишами і піщанками різних забарвлень.

Нижні рівні стійки займають великі гризуни - свинки, щури, кролики. Їм потрібна підстилка із сіна (вони постійно її жують, демонструючи повну діловитість). Зараз існує багато різновидів великих гризунів.

Морські свинки бувають гладкошерсті, розеткові, ангорські, жорсткошерсті і шелти. Останні дві породи відносяться до рідкісних, тому в продажу практично відсутні.

Кролики в експозиції представлені кількома породами: короткошерсті, чорні сріблясті, баранчики, ангорські, рексові (кучеряві), Гермелін.

Щури - одна з найбільш популярних різновидів великих гризунів. Їх люблять за високий інтелект, легке дресирування, контактність. Щури бувають короткошерсті різних забарвлень і особливо зараз популярні - безшерсті щури-сфінкси.

Шиншили стали популярними домашніми тваринам завдяки їх причепливості і кумедних звичок. Чого тільки варта мила звичка шиншил приймати піщані ванни (для цього цілком підійде будь-який лоток або просто трилітрова банка з піском усередині). Сам процес купання може бути окремим видовищем, а звичка шиншили «нюхатись» з господарем, лоскочучи його вусами, викликає розчулення у всіх глядачів. Відразу обмовимося: шиншила краще почувається в магазині, перебуваючи в просторій клітці. Там її рухливість і цікавість виявляються більш явно.

Зовнішній вигляд стійки для продажу тварин залежить також від необхідного обладнання: керамічні миски (пластмасові відразу обгризають і втрачають вигляд), кулькові поїлки (тварини після пиття сухі і не мочиться підстилка). Для великих гризунів підстилкою служить сіно, а дрібним доводиться виділяти високоякісну гранульовану тирсу - так в тераріумі підтримується естетичний вигляд і не відчувається запах, яким якраз і відрізняються дрібні гризуни. До того ж використання якісного функціонального обладнання та підстилки формує у покупця стереотип необхідного набору устаткування.

Повернутися до списку