Продаж екзотичних тварин та рептилій

Мета нашої компанії – пропозиція широкого асортименту товарів та послуг при постійно високій якості обслуговування..

Років 10-15 тому дуже модно було утримувати вдома або в офісі крокодила, удава чи пітона, скорпіона на худий кінець. За відсутності досвіду і практичної інформації було безліч курйозних і сумних випадків. Виявилося, що при гарному годуванні і крокодили, і удави, і пітони мають нахабство швидко виростати до 2-3 м завдовжки, видавлювати скляні стінки тераріуму і вільно пересуватися по квартирі; іноді такі домашні улюбленці влаштовували полювання на улюблену ж кішку і багато інших витівок.

Потім ця мода якось зійшла нанівець, але протягом минулих 2-3 років Європа знову переживає бум тераріумістики. На щастя, цього разу все не так екстремально, і, головне, світові виробники змогли випустити під цей «попит рептилій» розумне професійне обладнання, різні корми, масу видів грунту для тераріумів, що моделюють пустелю, вологі тропіки, сире болото і т.п. В першу чергу, це серія ExoTerra фірми Hagen. Головна відмінність нинішнього періоду захоплення тераріумами - достатня культура, інформованість, забезпечення обладнанням і кормами. Сам предмет інтересу - рептилії - зрушили в сторону естетики: різноманітні жаби і квакші, химерні ящірки і гекони, декоративні форми павуків. Тераріум стає меншим за розміром, зважаючи на технічні пристосування забезпечує необхідні умови (вологість або просто тепло, коригує спектр освітлення і обігрів). Такий тераріум прикрашає будь-яке приміщення не гірше акваріума, а сприймається більш екзотично.

Для будь-якого зоомагазину, особливо високого рівня, стійка ExoTerra з тваринами стає справжньою окрасою, але з однією маленькою умовою - якщо є кому вести цю групу тварин, настільки рідкісних і незвичних.

З особистого досвіду продажу екзотів і рептилій, успішної експлуатації та продажу стійок ExoTerra відразу можемо підказати: розпочинайте роботу з пошуку грамотного біолога, бажано з досвідом утримання рептилій. Все інше практично готово - від обладнання до розплідників холоднокровних тварин, було б бажання.

Повернутися до списку