Загальні положення продажу тварин і риб

Мета нашої компанії – пропозиція широкого асортименту товарів та послуг при постійно високій якості обслуговування..

Тварини в зоомагазині - його візитна картка і один з головних критеріїв рівня самого магазину. Як будь-яка група товарів, тварини повинні бути грамотно представлені і мати оптимально широкий асортимент.

Якщо ми претендуємо на магазин високого класу, то тварини в продажу або в експозиції всім своїм виглядом повинні демонструвати покупцеві хорошу кондицію, тобто вміння доглядати й утримувати їх в чистоті.

Однак одного гарного зовнішнього вигляду недостатньо: у тварин і риб в магазині повинен бути ветеринарний сертифікат про стан здоров'я (Форма № 1), яка видається дільничою або міською ветеринарною лікарнею на підставі клінічного огляду. Практично всі тварини, що продаються в зоомагазині, повинні бути дегельмінтизовані, деякі види (птахи, кролики, коти, собаки) - вакциновані.

Перебування в магазині для будь-якої тварини – досить високий стресовий фактор, тому їх здоров'я та імунітет ще до надходження в магазин не повинні викликати сумніву. Досвідчені власники знають, що будь-який звір може бути джерелом радісного милого спілкування, а при недотриманні санітарних і ветеринарних норм та правил стає джерелом клопоту або хвороб, навіть для людини.

Щоб висвітлювати питання продажу тварин з оптимістичної точки зору, слід почати з обладнання для продажу тварин. Це і оптимального розміру (обов'язково зручні для щоденного прибирання) клітки, і відповідний матеріал, з якого вони виготовлені, і супутнє обладнання (іграшки, годівниці, поїлки). Як правило, обладнання для продажу риб і рептилій встановлюється у відділі акваріумістики. Всі інші тварини і птахи продаються в загальному відділі. З огляду на специфіку кожної тварини є світова практика конструювання обладнання для зоомагазинів. В європейських країнах прийнята конструкція устаткування із заднім обслуговуванням, коли персонал та всі комунікації знаходяться поза полем зору покупців. Потрібно розуміти, що при цьому відстань 80-100 см за стійками втрачається як торгова. У наших умовах невеликої площі зоомагазинів і досить високої орендної плати більш популярні стійки з переднім обслуговуванням, тобто з боку торгового залу. Це дозволяє заощадити площу, але має додаткові вимоги: клітки прибираються до приходу покупців, перед початком роботи магазину.

Повернутися до списку