Група компаній Сузір'я на виставці АкваТераШоу - 2018

Мета нашої компанії – пропозиція широкого асортименту товарів та послуг при постійно високій якості обслуговування..
Група компаній «Сузір'я» завжди в центрі подій в сфері зооіндустрії, тим більше, якщо ця подія такого величезного масштабу як АкваТераШоу. Третя виставка, присвячена акваріумістиці, тераріумістиці і декоративним ставкам, пройшла в Києві 29 серпня - 2 вересня 2018 року і за традицією перевершила всі очікування і організаторів, і учасників, і відвідувачів. Група компаній «Сузір'я», на правах партнера «Об’єднання Зообізнесу України», також виступила спонсором конкурсів, організатором, учасником цього грандіозного шоу.

Різні бренди стали спонсорами на виставці, офіційним представником в Україні яких і є група компаній «Сузір'я». ТМ Tetra виступила спонсором вперше представлених локацій AngelShow, морської локації, а також шоу гуппі і живородних риб. ТМ AQUAEL - спонсор морської локації, виставки калліхтових сомів, а також шоу креветок Неокарідіна. ТМ Tropical вже традиційно виступила спонсором DiscusShow, а також морської локації. Генеральним спонсором третьої української виставки Betta (Ukrainian Betta Show) стала ТМ AquaLighter. На 11-му конкурсі аранжування акваріумів «Мікроакваріум-2018» ТМ AquaLighter виступила освітлювальним спонсором.

На АкваТера Шоу відбувся конкурс з оформлення нових нано акваріумів FLEX від бренду Fluval, мета якого - популяризація аквадизайну як особливого виду творчої діяльності в Україні, представлення нового покоління акваріумів Fluval і нестандартних рішень в їх конструкціях. Формат заходу передбачав конкурс з декорування 6 фірмових акваріумів Fluval FLEX. Переможець конкурсу отримав грошовий сертифікат номіналом 500 $, наданий брендом Fluval. Організатори конкурсу: група компаній «Сузір'я», ТМ Fluval.

Експозиція екзотичних тварин EXO SHOW - демонстрація представників світу екзотичних тварин від БІОН Тераріум Центр в стильних, красиво оформлених, фірмових тераріумах всесвітньо відомого бренду тераріумістики ExoTerra. Також на Шоу відбувся Перший чемпіонат України дитячо-юнацького конкурсу аранжування акваріумів, мета якого популяризація акваріумної справи, показати дітям світ в домашньому біотопі, сприяння розвитку дитячої та юнацької акваріумістики в Україні. Офіційні спонсори: Група компаній «Сузір'я», ТМ Природа, ТМ Tetra, ТМ AQUAEL, TM АquaLighter.
Повернутися до списку