Статті

Мета нашої компанії – пропозиція широкого асортименту товарів та послуг при постійно високій якості обслуговування..
На сьогодні категорійний менеджмент – випробуваний інструмент, що дозволяє ефективно управляти асортиментом і продажами в магазині. Пропонуємо Вам впровадити основні його принципи і в продажі зоотоварів.

Наявність екзотичних тварин на стійках - мода чи показник справжня прикраса будь-якого зоомагазину високого рівня? Правильний підхід до утримання стійки з екзотами у Вашому зоомагазині.


Чому ми розміщуємо дрібних гризунів на нижній ярус кліток в зоомагазині? Секрети правильного зовнішнього вигляду кліток для дрібних і великих гризунів.


Як визначити чи добре організована експозиція птахів в зоомагазині? Чи потрібно поміщати іграшки в клітки з птахами? Ці та інші важливі питання по успішному продажу різних видів птахів Ви дізнаєтеся в цій статті.


Дана стаття - це не лише путівник по створенню красивої і правильної атмосфери в зоомагазині, а й наочна інструкція по «вдалій» розстановці різної продукції в сфері акваріумістики з метою вигідно надати свій товар на полицях.


Тварини в зоомагазині - його візитна картка і один з головних критеріїв рівня самого магазину. Як будь-яка група товарів, тварини повинні бути грамотно представлені і мати оптимально широкий асортимент.


Наведена нижче інформація актуальна в розрахунку на формування зоомагазину преміум-класу або високого медіум-класу. Для забезпечення такого рівня зоомагазину повинні бути дотримані деякі вимоги.